geodezja figura

Firma

Pełen zakres usług do Państwa dyspozycji.

niwelator

Witam Państwa, nazywam się Witold Figura i jestem geodetą uprawnionym. Wykonuję zadania w szerokim zakresie od inwentaryzacji powykonawczych, obsłudze inwestycji, map do celów projektowych, wznowienia granic, podziałów po rozgraniczenia nieruchomości.

Realizuję projekty dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych dysponując nowoczesnymi technologiami pomiarowymi , obliczeniowymi i kartograficznymi. Obszar mojego działania to głównie Wodzisław Śl., Radlin, Rydułtowy, Pszów, Mszana, Marklowice, Gorzyce, Godów, Lubomia, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik. Niemniej jednak jestem w stanie wykonać prace geodezyjne na terenie całej Polski. Na swoje usługi udzielam gwarancji wieczystej.

27 lat na rynku
geodezyjnym
124 zleceń
rocznie
3348 proje-
któw
projektów
wykonanych
1982
róża wiatrów
W 1982 rozpocząłem studia na wydziale geodezji i kartografii na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W trakcie studiów dwa razy zająłem drugie miejsca w naukowych sesjach na Wydziale Geodezji AGH i 7. miejsce w ogólnopolskiej sesji naukowej.
1990
róża wiatrów
Rozpocząłem pracę zawodową w dziedzinie geodezji w firmie VERTICAL Sp. o.o., gdzie brałem udział w wykonaniu trzeciej w Polsce a pierwszą na Śląsku mapę numeryczną dla obrębu Kleszczów.
1993
róża wiatrów
Pojąłem pracę w Przedsiębiorstwie Postępu Technicznego – DATOR Sp. z o.o., gdzie od 1998 r. zostałem Kierownikiem Zakładu Geodezyjno-Kartograficznego i nadzorowałem pracę 15-osobowego zespołu geodezyjnego, wykonując około 70 prac głównie dużych projektów do roku 2007. W roku 2005/06 brałem udział studiach podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w dziedzinie systemów informacji przestrzennej.
1997
róża wiatrów
Zdobyłem uprawnienia z zakresu I II w styczniu 1997 r. W maju tego samego roku otworzyłem firmę pod nazwą Usługi Geodezyjno-Kartograficzne i odtąd wykonuję prace z obu zakresów rocznie około 100 do 150 prac geodezyjnych rocznie.
2007
róża wiatrów
Od tego roku prowadzę samodzielnie mój zakład. Od tego czasu jestem członkiem Geodezyjnej Izby Gospodarczej, od 5 lat jestem członkiem Wodzisławskiej Izby Gospodarczej, a od 17 lat jestem członkiem Forum Firm Miasta Radlin, gdzie przez dwie kadencje, czyli 8 lat byłem członkiem zarządu.
niwelator
opinie

Firma realizowała z należytą starannością umowy na wykonanie prac geodezyjnych. Powyższe prace wynonane były profesjonalnie, terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Mgr Kornelia Mewy
Burmistrz Miasta Rydutowy